Diamond of Bodrum Hotel

Online Rezervasyon

Bodrum’u Diamond of Bodrum’ da yaşayın...

Eşsiz güzellikteki teknelerle çevrelenmiş Bodrum kalesi ile Ege’nin mavisini ve Kos adasını bir arada izleyebileceğiniz muhteşem manzarası, Bodrum’un alışveriş ve eğlence merkezine 5 dakika yürüme mesafesindeki konumuyla kendi özel plajına sahip Diamond of Bodrum, tatil beklentileri yüksek olan siz değerli konuklarımıza, 5 yıldız servis kalitesi ve konforuyla 12 ay Bodrum’u dolu dolu yaşama imkanı sunmaktadır.

 

Spa & Wellness

Spa & Wellness

Ruhunuzu ve bedeninizi şımartan, huzur veren bir yolculuk. Gelin, Spa & Wellness merkezimizin büyülü dünyasında sakinleştiren ve rahatlatan bakımlarla kendinizi yenileyin.

Odalar

Odalar

Bodrum körfezini muhteşem renkleriyle süsleyen ve eşsiz günbatımını doyasıya izleyebileceğiniz deniz manzaralı odalarımızla, huzur ve konforu birarada sunan kara manzaraları odalarımız 12 ay hizmetinizdedir.

Toplantı Salonları

Toplantı Salonları

Diamond of Bodrum Otel, her türlü birinci sınıf hizmetin, zevkle donatılarak sunulduğu üçe bölünebilen 1000 kişilik konferans salonu, 250 kişilik meeting room, 3 adet workshop alanı, 2 adet VIP workshop ve 2 adet fuaye salonuna sahiptir.